Välj datum
2017-06-16
2017-06-17
2017-06-18
 @sel-row2@ @row2@

Matcher Fre 2017-06-16

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Arena
Resultat
1 F11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   IFK Viksjö Vit -  Bromstens IK F06 Österbybruk A-1 Österbybruk
2 F11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Films SK IFK DÖ -  Östhammars SK Röd Österbybruk A-2 Österbybruk
37 F12 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   New Mill Indians Svart -  Bele Barkarby Vit Norrskedika A-1 Norrskedika
38 F12 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Tullinge TTP Grön -  Kungsängens IF Norrskedika A-2 Norrskedika
79 F13 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Saltsjöbadens IF -  Strömsbro IF Alunda A Alunda 5 - 0 
80 F13 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Hammarby IF FF (Grönvit) -  Olands FF Alunda B Alunda 6 - 0 
119 F1516 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Spånga IS -  Rimforsa IF Österbybruk B Österbybruk 1 - 5 
134 P10 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   AIK P07 Orange -  Gimo IF FK 1 Almo A-1 Almo
135 P10 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Sickla IF 1 -  Boo FF P07:2 Blå Almo A-2 Almo
174 P11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Vendelsö IK -  Sollentuna FK Sportf. Blå Östhammar A-1 Östhammar
175 P11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Hammarby IF Kenta -  IFK Lidingö 5 Blå Östhammar A-2 Östhammar
219 P12 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   Årsta FF -  Värtans IK Ekeby A-1 Ekeby
220 P12 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00   IFK Tumba Vit -  Sickla IF Ekeby A-2 Ekeby
259 P13 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Sollentuna FK Sportfältet -  Sollentuna FK H-lund 1 Gimo A Gimo 0 - 4 
260 P13 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Films SK IFK DÖ -  Bällsta FF P04 Gimo B Gimo 4 - 1 
261 P13 Grupp B Fre 2017-06-16 17:00  PPJ -  GUSK - Gul Gimo E Gimo 0 - 5 
319 P14 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Bälinge IF -  Gusk P03 svart Film A Film 1 - 6 
320 P14 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Hässelby SK P03-1 -  IK Sirius P03-2 Film B Film 2 - 2 
374 P1516 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Älta IF Gul -  FK Bromma Harg A Harg 3 - 1 
375 P1516 Grupp A Fre 2017-06-16 17:00  Olands FF P02 -  Tungelsta IF Harg B Harg 3 - 7 
3 F11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:45   Täby FK F06:2 Blå -  Boo FF F06:2-2 Österbybruk A-1 Österbybruk
4 F11 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   Täby FK F06:2 Svart -  IFK Viksjö Blå Österbybruk A-2 Österbybruk
39 F12 Grupp A Fre 2017-06-16 17:45   Bälinge IF Gul -  Sigtuna IF Norrskedika A-1 Norrskedika
40 F12 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   FK Bromma 1 -  Bele Barkarby Svart Norrskedika A-2 Norrskedika
136 P10 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   Boo FF P07:2 Grön -  Saltsjöbadens IF Almo A-1 Almo
137 P10 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   IFK Viksjö P07 Blå -  Wattholma IF Almo A-2 Almo
176 P11 Grupp A Fre 2017-06-16 17:45   Ursvik IK Svart -  Östhammars SK Östhammar A-1 Östhammar
177 P11 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   IF Brommapojkarna P06-3 -  Sollentuna FK Sportf. Svart Östhammar A-2 Östhammar
221 P12 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   Östhammars SK -  Bälinge IF Ekeby A-1 Ekeby
222 P12 Grupp B Fre 2017-06-16 17:45   Norrtulls SK - Lag Gul -  Almunge P05 Ekeby A-2 Ekeby
81 F13 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  Brottby SK F 04 -  Hammarby IF FF (Grön) Alunda A Alunda 0 - 2 
82 F13 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  Västerås BK 30 Svart -  Sollentuna FK Kärrdal Alunda B Alunda 4 - 0 
120 F1516 Grupp A Fre 2017-06-16 18:00  New Mill Indians -  Östhammar F0203 Österbybruk B Österbybruk 3 - 1 
262 P13 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  SK IRON Vit -  Hässelby SK P04-1 Gimo A Gimo 1 - 2 
263 P13 Grupp C Fre 2017-06-16 18:00  Tullinge TP Vit -  Sollentuna FK H-lund 2 Gimo B Gimo 4 - 2 
264 P13 Grupp C Fre 2017-06-16 18:00  Vendelsö IK -  Olands FF P04 Gimo E Gimo 1 - 2 
321 P14 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  Norrtulls SK 3 -  Hanvikens SK Film A Film 1 - 7 
322 P14 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  Åkersberga BK P03 -  Segeltorp lag Vit Film B Film 0 - 1 
376 P1516 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  BK30 Västerås -  Hässelby SK U16 Harg A Harg 0 - 8 
377 P1516 Grupp B Fre 2017-06-16 18:00  Gimo IF FK -  HargÖsthammar Komb lag P0102 Harg B Harg 1 - 2 
83 F13 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  Boo FF F04:3 -  Ängby IF Alunda A Alunda 2 - 0 
84 F13 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  Sollentuna FK Mitt -  New Mill Indians Alunda B Alunda 3 - 0 
265 P13 Grupp D Fre 2017-06-16 19:00  IF Brommapojkarna P04 Sundby -  Hanviken SK Gimo A Gimo 4 - 1 
266 P13 Grupp D Fre 2017-06-16 19:00  Tullinge TP Grön -  Östhammars SK P13 Gimo B Gimo 1 - 0 
267 P13 Grupp E Fre 2017-06-16 19:00  Älvsjö AIK P04 Blå -  Gimo IF FK Gimo E Gimo 5 - 0 
323 P14 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  Sollentuna Fk P03 Mitt -  Töff ToboÖrbyhus Film A Film 4 - 1 
324 P14 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  PPJ -  Uppsala IF P03E Film B Film 1 - 10 
378 P1516 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  Älta IF Svart -  Pargas IF Harg A Harg 5 - 0 
379 P1516 Grupp C Fre 2017-06-16 19:00  Upsala IF U15 -  Bälinge IF Harg B Harg 2 - 1 
85 F13 Grupp A Fre 2017-06-16 20:00  Bälinge IF -  Saltsjöbadens IF Alunda A Alunda 2 - 2 
86 F13 Grupp B Fre 2017-06-16 20:00  Films SK IFK DÖ -  Brottby SK F 04 Alunda B Alunda 0 - 0 
325 P14 Grupp A Fre 2017-06-16 20:00  IFK LIDINGÖ 03:2 -  Bälinge IF Film A Film 0 - 1 
326 P14 Grupp B Fre 2017-06-16 20:00  Östhammars SK -  Norrtulls SK 3 Film B Film 2 - 1