Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 AIK P03 Blå P14 CUPTEAM 6255-1 to 2140
2 AIK P07 Orange P10 CUPTEAM 6255-2 to 2140
3 Almunge P05 P12 CUPTEAM 6255-3 to 2140
4 Alsike IF p04 P13 CUPTEAM 6255-4 to 2140
5 Bele Barkarby Svart F12 CUPTEAM 6255-5 to 2140
6 Bele Barkarby Vit F12 CUPTEAM 6255-6 to 2140
7 BK30 Västerås P1516 CUPTEAM 6255-7 to 2140
8 Boo FF F04:3 F13 CUPTEAM 6255-8 to 2140
9 Boo FF F06:2-1 F11 CUPTEAM 6255-9 to 2140
10 Boo FF F06:2-2 F11 CUPTEAM 6255-10 to 2140
11 Boo FF P07:2 Blå P10 CUPTEAM 6255-11 to 2140
12 Boo FF P07:2 Grön P10 CUPTEAM 6255-12 to 2140
13 Boo FF P07:9 P10 CUPTEAM 6255-13 to 2140
14 Boo P05:4 P12 CUPTEAM 6255-14 to 2140
15 Bromstens IK F06 F11 CUPTEAM 6255-15 to 2140
16 Brottby SK F 04 F13 CUPTEAM 6255-16 to 2140
17 Bälinge IF F13 CUPTEAM 6255-17 to 2140
18 Bälinge IF P12 CUPTEAM 6255-18 to 2140
19 Bälinge IF P14 CUPTEAM 6255-19 to 2140
20 Bälinge IF P1516 CUPTEAM 6255-20 to 2140
21 Bälinge IF Gul F12 CUPTEAM 6255-21 to 2140
22 Bälinge IF Svart F12 CUPTEAM 6255-22 to 2140
23 Bällsta FF P04 P13 CUPTEAM 6255-23 to 2140
24 Films SK P10 CUPTEAM 6255-24 to 2140
167 Films SK IFK DÖ F11 CUPTEAM 6255-167 to 2140
25 Films SK IFK DÖ F13 CUPTEAM 6255-25 to 2140
26 Films SK IFK DÖ P11 CUPTEAM 6255-26 to 2140
27 Films SK IFK DÖ P13 CUPTEAM 6255-27 to 2140
28 FK Bromma P1516 CUPTEAM 6255-28 to 2140
29 FK Bromma 1 F12 CUPTEAM 6255-29 to 2140
30 Gimo IF FK P13 CUPTEAM 6255-30 to 2140
31 Gimo IF FK P1516 CUPTEAM 6255-31 to 2140
32 Gimo IF FK 1 P10 CUPTEAM 6255-32 to 2140
33 Gimo IF FK 2 P10 CUPTEAM 6255-33 to 2140
34 Gimo IF FK F06 blå F11 CUPTEAM 6255-34 to 2140
35 Gimo IF FK F06 vit F11 CUPTEAM 6255-35 to 2140
36 Gimo IF P03 P14 CUPTEAM 6255-36 to 2140
37 Gräsö Norrskedika IF P10 CUPTEAM 6255-37 to 2140
38 GUSK P11 CUPTEAM 6255-38 to 2140
39 GUSK - Gul P13 CUPTEAM 6255-39 to 2140
40 Gusk P03 svart P14 CUPTEAM 6255-40 to 2140
41 Hammarby 06-11 P11 CUPTEAM 6255-41 to 2140
42 Hammarby IF FF (Grön) F13 CUPTEAM 6255-42 to 2140
43 Hammarby IF FF (Grönvit) F13 CUPTEAM 6255-43 to 2140
44 Hammarby IF Kenta P11 CUPTEAM 6255-44 to 2140
45 Hanviken SK P13 CUPTEAM 6255-45 to 2140
46 Hanvikens SK P14 CUPTEAM 6255-46 to 2140
47 HargÖsthammar Komb lag P0102 P1516 CUPTEAM 6255-47 to 2140
48 Håbo FF Röd P12 CUPTEAM 6255-48 to 2140
49 Håbo FF Vit P12 CUPTEAM 6255-49 to 2140
50 Härnösands FF P13 CUPTEAM 6255-50 to 2140
51 Hässelby SK P03-1 P14 CUPTEAM 6255-51 to 2140
52 Hässelby SK P04-1 P13 CUPTEAM 6255-52 to 2140
53 Hässelby SK U16 P1516 CUPTEAM 6255-53 to 2140
54 IF Brommapojkarna P04 Sundby P13 CUPTEAM 6255-54 to 2140
55 IF Brommapojkarna P06-3 P11 CUPTEAM 6255-55 to 2140
56 IFK LIDINGÖ 03:2 P14 CUPTEAM 6255-56 to 2140
57 IFK Lidingö 5 Blå P11 CUPTEAM 6255-57 to 2140
58 IFK Lidingö 5 Vit P11 CUPTEAM 6255-58 to 2140
59 IFK Lidingö P03 Nord P14 CUPTEAM 6255-59 to 2140
60 IFK Lidingö P06:15 P11 CUPTEAM 6255-60 to 2140
61 IFK Tumba Blå P12 CUPTEAM 6255-61 to 2140
62 IFK Tumba Vit P12 CUPTEAM 6255-62 to 2140
63 IFK Viksjö Blå F11 CUPTEAM 6255-63 to 2140
64 IFK Viksjö P07 Blå P10 CUPTEAM 6255-64 to 2140
65 IFK Viksjö P07 Grön P10 CUPTEAM 6255-65 to 2140
66 IFK Viksjö P07 Gul P10 CUPTEAM 6255-66 to 2140
67 IFK Viksjö Vit F11 CUPTEAM 6255-67 to 2140
68 IK Sirius P03-2 P14 CUPTEAM 6255-68 to 2140
69 Jomala IK P12 CUPTEAM 6255-69 to 2140
70 KSF P03-04 P14 CUPTEAM 6255-70 to 2140
71 Kungsängens IF F12 CUPTEAM 6255-71 to 2140
72 Lohärad IF P12 CUPTEAM 6255-72 to 2140
73 New Mill Indians F13 CUPTEAM 6255-73 to 2140
74 New Mill Indians F1516 CUPTEAM 6255-74 to 2140
75 New Mill Indians Svart F12 CUPTEAM 6255-75 to 2140
76 New Mill Indians Vit F12 CUPTEAM 6255-76 to 2140
77 Norrtulls SK - Lag Gul P12 CUPTEAM 6255-77 to 2140
78 Norrtulls SK - Lag Svart P12 CUPTEAM 6255-78 to 2140
79 Norrtulls SK 3 P14 CUPTEAM 6255-79 to 2140
80 Olands FF F13 CUPTEAM 6255-80 to 2140
81 Olands FF F1516 CUPTEAM 6255-81 to 2140
82 Olands FF P11 CUPTEAM 6255-82 to 2140
83 Olands FF 1 P10 CUPTEAM 6255-83 to 2140
84 Olands FF 2 P10 CUPTEAM 6255-84 to 2140
85 Olands FF P02 P1516 CUPTEAM 6255-85 to 2140
86 Olands FF P04 P13 CUPTEAM 6255-86 to 2140
87 Olands FF Svart P12 CUPTEAM 6255-87 to 2140
88 Pargas IF P1516 CUPTEAM 6255-88 to 2140
89 PPJ P13 CUPTEAM 6255-89 to 2140
90 PPJ P14 CUPTEAM 6255-90 to 2140
91 Rimforsa IF F1516 CUPTEAM 6255-91 to 2140
92 Råsunda IS P10 CUPTEAM 6255-92 to 2140
93 Saltsjöbadens IF F13 CUPTEAM 6255-93 to 2140
94 Saltsjöbadens IF P10 CUPTEAM 6255-94 to 2140
96 Saltsjöbadens IF 2 P10 CUPTEAM 6255-96 to 2140
97 Segeltorp lag Vit P14 CUPTEAM 6255-97 to 2140
98 Segeltorps IF Blå P14 CUPTEAM 6255-98 to 2140
99 Sickla IF P12 CUPTEAM 6255-99 to 2140
100 Sickla IF 1 P10 CUPTEAM 6255-100 to 2140
101 Sickla IF 2 P10 CUPTEAM 6255-101 to 2140
102 Sigtuna IF F12 CUPTEAM 6255-102 to 2140
103 Sigtuna IF P05 Blå P12 CUPTEAM 6255-103 to 2140
104 Sigtuna IF P05 Vit P12 CUPTEAM 6255-104 to 2140
105 SK IRON Vit P13 CUPTEAM 6255-105 to 2140
106 Sollentuna FK P13 CUPTEAM 6255-106 to 2140
107 Sollentuna FK - Kärrdal F11 CUPTEAM 6255-107 to 2140
108 Sollentuna FK H-lund 1 P13 CUPTEAM 6255-108 to 2140
109 Sollentuna FK H-lund 2 P13 CUPTEAM 6255-109 to 2140
110 Sollentuna FK Kärrdal F13 CUPTEAM 6255-110 to 2140
111 Sollentuna FK Mitt F13 CUPTEAM 6255-111 to 2140
112 Sollentuna Fk P03 Mitt P14 CUPTEAM 6255-112 to 2140
113 Sollentuna FK Sportf. Blå P11 CUPTEAM 6255-113 to 2140
114 Sollentuna FK Sportf. Svart P11 CUPTEAM 6255-114 to 2140
115 Sollentuna FK Sportf. Vit P11 CUPTEAM 6255-115 to 2140
116 Sollentuna FK Sportfältet P13 CUPTEAM 6255-116 to 2140
117 Sollentuna FK v nord P13 CUPTEAM 6255-117 to 2140
118 Sollentuna Vallen Vit 1 P11 CUPTEAM 6255-118 to 2140
119 Sollentuna Vallen Vit 2 P11 CUPTEAM 6255-119 to 2140
120 Spånga F05:1 F12 CUPTEAM 6255-120 to 2140
121 Spånga IS F1516 CUPTEAM 6255-121 to 2140
123 Strömsbro IF F13 CUPTEAM 6255-123 to 2140
124 Tullinge TP Grön P13 CUPTEAM 6255-124 to 2140
125 Tullinge TP Vit P13 CUPTEAM 6255-125 to 2140
126 Tullinge TTP Grön F12 CUPTEAM 6255-126 to 2140
127 Tullinge TTP Vit F12 CUPTEAM 6255-127 to 2140
128 Tungelsta IF P1516 CUPTEAM 6255-128 to 2140
130 Täby FK F06:2 Blå F11 CUPTEAM 6255-130 to 2140
131 Täby FK F06:2 Svart F11 CUPTEAM 6255-131 to 2140
132 Töff IK Rex P1516 CUPTEAM 6255-132 to 2140
133 Töff ToboÖrbyhus P14 CUPTEAM 6255-133 to 2140
134 Uppsala IF P03E P14 CUPTEAM 6255-134 to 2140
135 Upsala IF U15 P1516 CUPTEAM 6255-135 to 2140
136 Ursvik IK Svart P11 CUPTEAM 6255-136 to 2140
137 Ursvik IK Vit P11 CUPTEAM 6255-137 to 2140
139 Vendelsö IK P11 CUPTEAM 6255-139 to 2140
140 Vendelsö IK P13 CUPTEAM 6255-140 to 2140
141 Viggbyholms IK FF F12 CUPTEAM 6255-141 to 2140
142 Värtans IK P12 CUPTEAM 6255-142 to 2140
143 Västerås BK 30 Svart F13 CUPTEAM 6255-143 to 2140
138 Wattholma IF P10 CUPTEAM 6255-138 to 2140
144 Åkersberga BK P03 P14 CUPTEAM 6255-144 to 2140
145 Årsta FF P12 CUPTEAM 6255-145 to 2140
146 Älta IF Gul P1516 CUPTEAM 6255-146 to 2140
147 Älta IF Svart P1516 CUPTEAM 6255-147 to 2140
148 Älvsjö AIK FF svart 1 P12 CUPTEAM 6255-148 to 2140
149 Älvsjö AIK FF svart 2 P12 CUPTEAM 6255-149 to 2140
150 Älvsjö AIK P04 Blå P13 CUPTEAM 6255-150 to 2140
166 Ängby IF F12 CUPTEAM 6255-166 to 2140
152 Ängby IF F13 CUPTEAM 6255-152 to 2140
153 Östhammar F0203 F1516 CUPTEAM 6255-153 to 2140
155 Östhammars SK P10 CUPTEAM 6255-155 to 2140
156 Östhammars SK P11 CUPTEAM 6255-156 to 2140
157 Östhammars SK P12 CUPTEAM 6255-157 to 2140
158 Östhammars SK P14 CUPTEAM 6255-158 to 2140
159 Östhammars SK P13 P13 CUPTEAM 6255-159 to 2140
160 Östhammars SK Röd F11 CUPTEAM 6255-160 to 2140
165 Östhammars SK Vit F11 CUPTEAM 6255-165 to 2140