Tässä turnauksessa teillä on mahdollisuus tilata tietyn joukkueen tulokset.

Kertakustannus joukkueenne tuloksesta on 2.00 Euro.     Pätee jos teillä on suomalainen operaattori kotimaassanne.
SMS voidaan tarjota seuraaviin maihin. Paina vastaavaa lippua saadaksesi lisätietoa.          
Lähetä allaoleva SMS-teksti numeroon 179944 tilataksesi seuraavan joukkueen ottelut:
Joukkuenro
Joukkuenimi
Ikäluokka
SMS teksti lähetetään
1 AIK P03 Blå P14 CUPTEAM 6255-1 vastaanottaja 179944
2 AIK P07 Orange P10 CUPTEAM 6255-2 vastaanottaja 179944
3 Almunge P05 P12 CUPTEAM 6255-3 vastaanottaja 179944
4 Alsike IF p04 P13 CUPTEAM 6255-4 vastaanottaja 179944
5 Bele Barkarby Svart F12 CUPTEAM 6255-5 vastaanottaja 179944
6 Bele Barkarby Vit F12 CUPTEAM 6255-6 vastaanottaja 179944
7 BK30 Västerås P1516 CUPTEAM 6255-7 vastaanottaja 179944
8 Boo FF F04:3 F13 CUPTEAM 6255-8 vastaanottaja 179944
9 Boo FF F06:2-1 F11 CUPTEAM 6255-9 vastaanottaja 179944
10 Boo FF F06:2-2 F11 CUPTEAM 6255-10 vastaanottaja 179944
11 Boo FF P07:2 Blå P10 CUPTEAM 6255-11 vastaanottaja 179944
12 Boo FF P07:2 Grön P10 CUPTEAM 6255-12 vastaanottaja 179944
13 Boo FF P07:9 P10 CUPTEAM 6255-13 vastaanottaja 179944
14 Boo P05:4 P12 CUPTEAM 6255-14 vastaanottaja 179944
15 Bromstens IK F06 F11 CUPTEAM 6255-15 vastaanottaja 179944
16 Brottby SK F 04 F13 CUPTEAM 6255-16 vastaanottaja 179944
17 Bälinge IF F13 CUPTEAM 6255-17 vastaanottaja 179944
18 Bälinge IF P12 CUPTEAM 6255-18 vastaanottaja 179944
19 Bälinge IF P14 CUPTEAM 6255-19 vastaanottaja 179944
20 Bälinge IF P1516 CUPTEAM 6255-20 vastaanottaja 179944
21 Bälinge IF Gul F12 CUPTEAM 6255-21 vastaanottaja 179944
22 Bälinge IF Svart F12 CUPTEAM 6255-22 vastaanottaja 179944
23 Bällsta FF P04 P13 CUPTEAM 6255-23 vastaanottaja 179944
24 Films SK P10 CUPTEAM 6255-24 vastaanottaja 179944
167 Films SK IFK DÖ F11 CUPTEAM 6255-167 vastaanottaja 179944
25 Films SK IFK DÖ F13 CUPTEAM 6255-25 vastaanottaja 179944
26 Films SK IFK DÖ P11 CUPTEAM 6255-26 vastaanottaja 179944
27 Films SK IFK DÖ P13 CUPTEAM 6255-27 vastaanottaja 179944
28 FK Bromma P1516 CUPTEAM 6255-28 vastaanottaja 179944
29 FK Bromma 1 F12 CUPTEAM 6255-29 vastaanottaja 179944
30 Gimo IF FK P13 CUPTEAM 6255-30 vastaanottaja 179944
31 Gimo IF FK P1516 CUPTEAM 6255-31 vastaanottaja 179944
32 Gimo IF FK 1 P10 CUPTEAM 6255-32 vastaanottaja 179944
33 Gimo IF FK 2 P10 CUPTEAM 6255-33 vastaanottaja 179944
34 Gimo IF FK F06 blå F11 CUPTEAM 6255-34 vastaanottaja 179944
35 Gimo IF FK F06 vit F11 CUPTEAM 6255-35 vastaanottaja 179944
36 Gimo IF P03 P14 CUPTEAM 6255-36 vastaanottaja 179944
37 Gräsö Norrskedika IF P10 CUPTEAM 6255-37 vastaanottaja 179944
38 GUSK P11 CUPTEAM 6255-38 vastaanottaja 179944
39 GUSK - Gul P13 CUPTEAM 6255-39 vastaanottaja 179944
40 Gusk P03 svart P14 CUPTEAM 6255-40 vastaanottaja 179944
41 Hammarby 06-11 P11 CUPTEAM 6255-41 vastaanottaja 179944
42 Hammarby IF FF (Grön) F13 CUPTEAM 6255-42 vastaanottaja 179944
43 Hammarby IF FF (Grönvit) F13 CUPTEAM 6255-43 vastaanottaja 179944
44 Hammarby IF Kenta P11 CUPTEAM 6255-44 vastaanottaja 179944
45 Hanviken SK P13 CUPTEAM 6255-45 vastaanottaja 179944
46 Hanvikens SK P14 CUPTEAM 6255-46 vastaanottaja 179944
47 HargÖsthammar Komb lag P0102 P1516 CUPTEAM 6255-47 vastaanottaja 179944
48 Håbo FF Röd P12 CUPTEAM 6255-48 vastaanottaja 179944
49 Håbo FF Vit P12 CUPTEAM 6255-49 vastaanottaja 179944
50 Härnösands FF P13 CUPTEAM 6255-50 vastaanottaja 179944
51 Hässelby SK P03-1 P14 CUPTEAM 6255-51 vastaanottaja 179944
52 Hässelby SK P04-1 P13 CUPTEAM 6255-52 vastaanottaja 179944
53 Hässelby SK U16 P1516 CUPTEAM 6255-53 vastaanottaja 179944
54 IF Brommapojkarna P04 Sundby P13 CUPTEAM 6255-54 vastaanottaja 179944
55 IF Brommapojkarna P06-3 P11 CUPTEAM 6255-55 vastaanottaja 179944
56 IFK LIDINGÖ 03:2 P14 CUPTEAM 6255-56 vastaanottaja 179944
57 IFK Lidingö 5 Blå P11 CUPTEAM 6255-57 vastaanottaja 179944
58 IFK Lidingö 5 Vit P11 CUPTEAM 6255-58 vastaanottaja 179944
59 IFK Lidingö P03 Nord P14 CUPTEAM 6255-59 vastaanottaja 179944
60 IFK Lidingö P06:15 P11 CUPTEAM 6255-60 vastaanottaja 179944
61 IFK Tumba Blå P12 CUPTEAM 6255-61 vastaanottaja 179944
62 IFK Tumba Vit P12 CUPTEAM 6255-62 vastaanottaja 179944
63 IFK Viksjö Blå F11 CUPTEAM 6255-63 vastaanottaja 179944
64 IFK Viksjö P07 Blå P10 CUPTEAM 6255-64 vastaanottaja 179944
65 IFK Viksjö P07 Grön P10 CUPTEAM 6255-65 vastaanottaja 179944
66 IFK Viksjö P07 Gul P10 CUPTEAM 6255-66 vastaanottaja 179944
67 IFK Viksjö Vit F11 CUPTEAM 6255-67 vastaanottaja 179944
68 IK Sirius P03-2 P14 CUPTEAM 6255-68 vastaanottaja 179944
69 Jomala IK P12 CUPTEAM 6255-69 vastaanottaja 179944
70 KSF P03-04 P14 CUPTEAM 6255-70 vastaanottaja 179944
71 Kungsängens IF F12 CUPTEAM 6255-71 vastaanottaja 179944
72 Lohärad IF P12 CUPTEAM 6255-72 vastaanottaja 179944
73 New Mill Indians F13 CUPTEAM 6255-73 vastaanottaja 179944
74 New Mill Indians F1516 CUPTEAM 6255-74 vastaanottaja 179944
75 New Mill Indians Svart F12 CUPTEAM 6255-75 vastaanottaja 179944
76 New Mill Indians Vit F12 CUPTEAM 6255-76 vastaanottaja 179944
77 Norrtulls SK - Lag Gul P12 CUPTEAM 6255-77 vastaanottaja 179944
78 Norrtulls SK - Lag Svart P12 CUPTEAM 6255-78 vastaanottaja 179944
79 Norrtulls SK 3 P14 CUPTEAM 6255-79 vastaanottaja 179944
80 Olands FF F13 CUPTEAM 6255-80 vastaanottaja 179944
81 Olands FF F1516 CUPTEAM 6255-81 vastaanottaja 179944
82 Olands FF P11 CUPTEAM 6255-82 vastaanottaja 179944
83 Olands FF 1 P10 CUPTEAM 6255-83 vastaanottaja 179944
84 Olands FF 2 P10 CUPTEAM 6255-84 vastaanottaja 179944
85 Olands FF P02 P1516 CUPTEAM 6255-85 vastaanottaja 179944
86 Olands FF P04 P13 CUPTEAM 6255-86 vastaanottaja 179944
87 Olands FF Svart P12 CUPTEAM 6255-87 vastaanottaja 179944
88 Pargas IF P1516 CUPTEAM 6255-88 vastaanottaja 179944
89 PPJ P13 CUPTEAM 6255-89 vastaanottaja 179944
90 PPJ P14 CUPTEAM 6255-90 vastaanottaja 179944
91 Rimforsa IF F1516 CUPTEAM 6255-91 vastaanottaja 179944
92 Råsunda IS P10 CUPTEAM 6255-92 vastaanottaja 179944
93 Saltsjöbadens IF F13 CUPTEAM 6255-93 vastaanottaja 179944
94 Saltsjöbadens IF P10 CUPTEAM 6255-94 vastaanottaja 179944
96 Saltsjöbadens IF 2 P10 CUPTEAM 6255-96 vastaanottaja 179944
97 Segeltorp lag Vit P14 CUPTEAM 6255-97 vastaanottaja 179944
98 Segeltorps IF Blå P14 CUPTEAM 6255-98 vastaanottaja 179944
99 Sickla IF P12 CUPTEAM 6255-99 vastaanottaja 179944
100 Sickla IF 1 P10 CUPTEAM 6255-100 vastaanottaja 179944
101 Sickla IF 2 P10 CUPTEAM 6255-101 vastaanottaja 179944
102 Sigtuna IF F12 CUPTEAM 6255-102 vastaanottaja 179944
103 Sigtuna IF P05 Blå P12 CUPTEAM 6255-103 vastaanottaja 179944
104 Sigtuna IF P05 Vit P12 CUPTEAM 6255-104 vastaanottaja 179944
105 SK IRON Vit P13 CUPTEAM 6255-105 vastaanottaja 179944
106 Sollentuna FK P13 CUPTEAM 6255-106 vastaanottaja 179944
107 Sollentuna FK - Kärrdal F11 CUPTEAM 6255-107 vastaanottaja 179944
108 Sollentuna FK H-lund 1 P13 CUPTEAM 6255-108 vastaanottaja 179944
109 Sollentuna FK H-lund 2 P13 CUPTEAM 6255-109 vastaanottaja 179944
110 Sollentuna FK Kärrdal F13 CUPTEAM 6255-110 vastaanottaja 179944
111 Sollentuna FK Mitt F13 CUPTEAM 6255-111 vastaanottaja 179944
112 Sollentuna Fk P03 Mitt P14 CUPTEAM 6255-112 vastaanottaja 179944
113 Sollentuna FK Sportf. Blå P11 CUPTEAM 6255-113 vastaanottaja 179944
114 Sollentuna FK Sportf. Svart P11 CUPTEAM 6255-114 vastaanottaja 179944
115 Sollentuna FK Sportf. Vit P11 CUPTEAM 6255-115 vastaanottaja 179944
116 Sollentuna FK Sportfältet P13 CUPTEAM 6255-116 vastaanottaja 179944
117 Sollentuna FK v nord P13 CUPTEAM 6255-117 vastaanottaja 179944
118 Sollentuna Vallen Vit 1 P11 CUPTEAM 6255-118 vastaanottaja 179944
119 Sollentuna Vallen Vit 2 P11 CUPTEAM 6255-119 vastaanottaja 179944
120 Spånga F05:1 F12 CUPTEAM 6255-120 vastaanottaja 179944
121 Spånga IS F1516 CUPTEAM 6255-121 vastaanottaja 179944
123 Strömsbro IF F13 CUPTEAM 6255-123 vastaanottaja 179944
124 Tullinge TP Grön P13 CUPTEAM 6255-124 vastaanottaja 179944
125 Tullinge TP Vit P13 CUPTEAM 6255-125 vastaanottaja 179944
126 Tullinge TTP Grön F12 CUPTEAM 6255-126 vastaanottaja 179944
127 Tullinge TTP Vit F12 CUPTEAM 6255-127 vastaanottaja 179944
128 Tungelsta IF P1516 CUPTEAM 6255-128 vastaanottaja 179944
130 Täby FK F06:2 Blå F11 CUPTEAM 6255-130 vastaanottaja 179944
131 Täby FK F06:2 Svart F11 CUPTEAM 6255-131 vastaanottaja 179944
132 Töff IK Rex P1516 CUPTEAM 6255-132 vastaanottaja 179944
133 Töff ToboÖrbyhus P14 CUPTEAM 6255-133 vastaanottaja 179944
134 Uppsala IF P03E P14 CUPTEAM 6255-134 vastaanottaja 179944
135 Upsala IF U15 P1516 CUPTEAM 6255-135 vastaanottaja 179944
136 Ursvik IK Svart P11 CUPTEAM 6255-136 vastaanottaja 179944
137 Ursvik IK Vit P11 CUPTEAM 6255-137 vastaanottaja 179944
139 Vendelsö IK P11 CUPTEAM 6255-139 vastaanottaja 179944
140 Vendelsö IK P13 CUPTEAM 6255-140 vastaanottaja 179944
141 Viggbyholms IK FF F12 CUPTEAM 6255-141 vastaanottaja 179944
142 Värtans IK P12 CUPTEAM 6255-142 vastaanottaja 179944
143 Västerås BK 30 Svart F13 CUPTEAM 6255-143 vastaanottaja 179944
138 Wattholma IF P10 CUPTEAM 6255-138 vastaanottaja 179944
144 Åkersberga BK P03 P14 CUPTEAM 6255-144 vastaanottaja 179944
145 Årsta FF P12 CUPTEAM 6255-145 vastaanottaja 179944
146 Älta IF Gul P1516 CUPTEAM 6255-146 vastaanottaja 179944
147 Älta IF Svart P1516 CUPTEAM 6255-147 vastaanottaja 179944
148 Älvsjö AIK FF svart 1 P12 CUPTEAM 6255-148 vastaanottaja 179944
149 Älvsjö AIK FF svart 2 P12 CUPTEAM 6255-149 vastaanottaja 179944
150 Älvsjö AIK P04 Blå P13 CUPTEAM 6255-150 vastaanottaja 179944
166 Ängby IF F12 CUPTEAM 6255-166 vastaanottaja 179944
152 Ängby IF F13 CUPTEAM 6255-152 vastaanottaja 179944
153 Östhammar F0203 F1516 CUPTEAM 6255-153 vastaanottaja 179944
155 Östhammars SK P10 CUPTEAM 6255-155 vastaanottaja 179944
156 Östhammars SK P11 CUPTEAM 6255-156 vastaanottaja 179944
157 Östhammars SK P12 CUPTEAM 6255-157 vastaanottaja 179944
158 Östhammars SK P14 CUPTEAM 6255-158 vastaanottaja 179944
159 Östhammars SK P13 P13 CUPTEAM 6255-159 vastaanottaja 179944
160 Östhammars SK Röd F11 CUPTEAM 6255-160 vastaanottaja 179944
165 Östhammars SK Vit F11 CUPTEAM 6255-165 vastaanottaja 179944