Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 AIK P03 Blå P14 CUPTEAM 6255-1 til 1231
2 AIK P07 Orange P10 CUPTEAM 6255-2 til 1231
3 Almunge P05 P12 CUPTEAM 6255-3 til 1231
4 Alsike IF p04 P13 CUPTEAM 6255-4 til 1231
5 Bele Barkarby Svart F12 CUPTEAM 6255-5 til 1231
6 Bele Barkarby Vit F12 CUPTEAM 6255-6 til 1231
7 BK30 Västerås P1516 CUPTEAM 6255-7 til 1231
8 Boo FF F04:3 F13 CUPTEAM 6255-8 til 1231
9 Boo FF F06:2-1 F11 CUPTEAM 6255-9 til 1231
10 Boo FF F06:2-2 F11 CUPTEAM 6255-10 til 1231
11 Boo FF P07:2 Blå P10 CUPTEAM 6255-11 til 1231
12 Boo FF P07:2 Grön P10 CUPTEAM 6255-12 til 1231
13 Boo FF P07:9 P10 CUPTEAM 6255-13 til 1231
14 Boo P05:4 P12 CUPTEAM 6255-14 til 1231
15 Bromstens IK F06 F11 CUPTEAM 6255-15 til 1231
16 Brottby SK F 04 F13 CUPTEAM 6255-16 til 1231
17 Bälinge IF F13 CUPTEAM 6255-17 til 1231
18 Bälinge IF P12 CUPTEAM 6255-18 til 1231
19 Bälinge IF P14 CUPTEAM 6255-19 til 1231
20 Bälinge IF P1516 CUPTEAM 6255-20 til 1231
21 Bälinge IF Gul F12 CUPTEAM 6255-21 til 1231
22 Bälinge IF Svart F12 CUPTEAM 6255-22 til 1231
23 Bällsta FF P04 P13 CUPTEAM 6255-23 til 1231
24 Films SK P10 CUPTEAM 6255-24 til 1231
167 Films SK IFK DÖ F11 CUPTEAM 6255-167 til 1231
25 Films SK IFK DÖ F13 CUPTEAM 6255-25 til 1231
26 Films SK IFK DÖ P11 CUPTEAM 6255-26 til 1231
27 Films SK IFK DÖ P13 CUPTEAM 6255-27 til 1231
28 FK Bromma P1516 CUPTEAM 6255-28 til 1231
29 FK Bromma 1 F12 CUPTEAM 6255-29 til 1231
30 Gimo IF FK P13 CUPTEAM 6255-30 til 1231
31 Gimo IF FK P1516 CUPTEAM 6255-31 til 1231
32 Gimo IF FK 1 P10 CUPTEAM 6255-32 til 1231
33 Gimo IF FK 2 P10 CUPTEAM 6255-33 til 1231
34 Gimo IF FK F06 blå F11 CUPTEAM 6255-34 til 1231
35 Gimo IF FK F06 vit F11 CUPTEAM 6255-35 til 1231
36 Gimo IF P03 P14 CUPTEAM 6255-36 til 1231
37 Gräsö Norrskedika IF P10 CUPTEAM 6255-37 til 1231
38 GUSK P11 CUPTEAM 6255-38 til 1231
39 GUSK - Gul P13 CUPTEAM 6255-39 til 1231
40 Gusk P03 svart P14 CUPTEAM 6255-40 til 1231
41 Hammarby 06-11 P11 CUPTEAM 6255-41 til 1231
42 Hammarby IF FF (Grön) F13 CUPTEAM 6255-42 til 1231
43 Hammarby IF FF (Grönvit) F13 CUPTEAM 6255-43 til 1231
44 Hammarby IF Kenta P11 CUPTEAM 6255-44 til 1231
45 Hanviken SK P13 CUPTEAM 6255-45 til 1231
46 Hanvikens SK P14 CUPTEAM 6255-46 til 1231
47 HargÖsthammar Komb lag P0102 P1516 CUPTEAM 6255-47 til 1231
48 Håbo FF Röd P12 CUPTEAM 6255-48 til 1231
49 Håbo FF Vit P12 CUPTEAM 6255-49 til 1231
50 Härnösands FF P13 CUPTEAM 6255-50 til 1231
51 Hässelby SK P03-1 P14 CUPTEAM 6255-51 til 1231
52 Hässelby SK P04-1 P13 CUPTEAM 6255-52 til 1231
53 Hässelby SK U16 P1516 CUPTEAM 6255-53 til 1231
54 IF Brommapojkarna P04 Sundby P13 CUPTEAM 6255-54 til 1231
55 IF Brommapojkarna P06-3 P11 CUPTEAM 6255-55 til 1231
56 IFK LIDINGÖ 03:2 P14 CUPTEAM 6255-56 til 1231
57 IFK Lidingö 5 Blå P11 CUPTEAM 6255-57 til 1231
58 IFK Lidingö 5 Vit P11 CUPTEAM 6255-58 til 1231
59 IFK Lidingö P03 Nord P14 CUPTEAM 6255-59 til 1231
60 IFK Lidingö P06:15 P11 CUPTEAM 6255-60 til 1231
61 IFK Tumba Blå P12 CUPTEAM 6255-61 til 1231
62 IFK Tumba Vit P12 CUPTEAM 6255-62 til 1231
63 IFK Viksjö Blå F11 CUPTEAM 6255-63 til 1231
64 IFK Viksjö P07 Blå P10 CUPTEAM 6255-64 til 1231
65 IFK Viksjö P07 Grön P10 CUPTEAM 6255-65 til 1231
66 IFK Viksjö P07 Gul P10 CUPTEAM 6255-66 til 1231
67 IFK Viksjö Vit F11 CUPTEAM 6255-67 til 1231
68 IK Sirius P03-2 P14 CUPTEAM 6255-68 til 1231
69 Jomala IK P12 CUPTEAM 6255-69 til 1231
70 KSF P03-04 P14 CUPTEAM 6255-70 til 1231
71 Kungsängens IF F12 CUPTEAM 6255-71 til 1231
72 Lohärad IF P12 CUPTEAM 6255-72 til 1231
73 New Mill Indians F13 CUPTEAM 6255-73 til 1231
74 New Mill Indians F1516 CUPTEAM 6255-74 til 1231
75 New Mill Indians Svart F12 CUPTEAM 6255-75 til 1231
76 New Mill Indians Vit F12 CUPTEAM 6255-76 til 1231
77 Norrtulls SK - Lag Gul P12 CUPTEAM 6255-77 til 1231
78 Norrtulls SK - Lag Svart P12 CUPTEAM 6255-78 til 1231
79 Norrtulls SK 3 P14 CUPTEAM 6255-79 til 1231
80 Olands FF F13 CUPTEAM 6255-80 til 1231
81 Olands FF F1516 CUPTEAM 6255-81 til 1231
82 Olands FF P11 CUPTEAM 6255-82 til 1231
83 Olands FF 1 P10 CUPTEAM 6255-83 til 1231
84 Olands FF 2 P10 CUPTEAM 6255-84 til 1231
85 Olands FF P02 P1516 CUPTEAM 6255-85 til 1231
86 Olands FF P04 P13 CUPTEAM 6255-86 til 1231
87 Olands FF Svart P12 CUPTEAM 6255-87 til 1231
88 Pargas IF P1516 CUPTEAM 6255-88 til 1231
89 PPJ P13 CUPTEAM 6255-89 til 1231
90 PPJ P14 CUPTEAM 6255-90 til 1231
91 Rimforsa IF F1516 CUPTEAM 6255-91 til 1231
92 Råsunda IS P10 CUPTEAM 6255-92 til 1231
93 Saltsjöbadens IF F13 CUPTEAM 6255-93 til 1231
94 Saltsjöbadens IF P10 CUPTEAM 6255-94 til 1231
96 Saltsjöbadens IF 2 P10 CUPTEAM 6255-96 til 1231
97 Segeltorp lag Vit P14 CUPTEAM 6255-97 til 1231
98 Segeltorps IF Blå P14 CUPTEAM 6255-98 til 1231
99 Sickla IF P12 CUPTEAM 6255-99 til 1231
100 Sickla IF 1 P10 CUPTEAM 6255-100 til 1231
101 Sickla IF 2 P10 CUPTEAM 6255-101 til 1231
102 Sigtuna IF F12 CUPTEAM 6255-102 til 1231
103 Sigtuna IF P05 Blå P12 CUPTEAM 6255-103 til 1231
104 Sigtuna IF P05 Vit P12 CUPTEAM 6255-104 til 1231
105 SK IRON Vit P13 CUPTEAM 6255-105 til 1231
106 Sollentuna FK P13 CUPTEAM 6255-106 til 1231
107 Sollentuna FK - Kärrdal F11 CUPTEAM 6255-107 til 1231
108 Sollentuna FK H-lund 1 P13 CUPTEAM 6255-108 til 1231
109 Sollentuna FK H-lund 2 P13 CUPTEAM 6255-109 til 1231
110 Sollentuna FK Kärrdal F13 CUPTEAM 6255-110 til 1231
111 Sollentuna FK Mitt F13 CUPTEAM 6255-111 til 1231
112 Sollentuna Fk P03 Mitt P14 CUPTEAM 6255-112 til 1231
113 Sollentuna FK Sportf. Blå P11 CUPTEAM 6255-113 til 1231
114 Sollentuna FK Sportf. Svart P11 CUPTEAM 6255-114 til 1231
115 Sollentuna FK Sportf. Vit P11 CUPTEAM 6255-115 til 1231
116 Sollentuna FK Sportfältet P13 CUPTEAM 6255-116 til 1231
117 Sollentuna FK v nord P13 CUPTEAM 6255-117 til 1231
118 Sollentuna Vallen Vit 1 P11 CUPTEAM 6255-118 til 1231
119 Sollentuna Vallen Vit 2 P11 CUPTEAM 6255-119 til 1231
120 Spånga F05:1 F12 CUPTEAM 6255-120 til 1231
121 Spånga IS F1516 CUPTEAM 6255-121 til 1231
123 Strömsbro IF F13 CUPTEAM 6255-123 til 1231
124 Tullinge TP Grön P13 CUPTEAM 6255-124 til 1231
125 Tullinge TP Vit P13 CUPTEAM 6255-125 til 1231
126 Tullinge TTP Grön F12 CUPTEAM 6255-126 til 1231
127 Tullinge TTP Vit F12 CUPTEAM 6255-127 til 1231
128 Tungelsta IF P1516 CUPTEAM 6255-128 til 1231
130 Täby FK F06:2 Blå F11 CUPTEAM 6255-130 til 1231
131 Täby FK F06:2 Svart F11 CUPTEAM 6255-131 til 1231
132 Töff IK Rex P1516 CUPTEAM 6255-132 til 1231
133 Töff ToboÖrbyhus P14 CUPTEAM 6255-133 til 1231
134 Uppsala IF P03E P14 CUPTEAM 6255-134 til 1231
135 Upsala IF U15 P1516 CUPTEAM 6255-135 til 1231
136 Ursvik IK Svart P11 CUPTEAM 6255-136 til 1231
137 Ursvik IK Vit P11 CUPTEAM 6255-137 til 1231
139 Vendelsö IK P11 CUPTEAM 6255-139 til 1231
140 Vendelsö IK P13 CUPTEAM 6255-140 til 1231
141 Viggbyholms IK FF F12 CUPTEAM 6255-141 til 1231
142 Värtans IK P12 CUPTEAM 6255-142 til 1231
143 Västerås BK 30 Svart F13 CUPTEAM 6255-143 til 1231
138 Wattholma IF P10 CUPTEAM 6255-138 til 1231
144 Åkersberga BK P03 P14 CUPTEAM 6255-144 til 1231
145 Årsta FF P12 CUPTEAM 6255-145 til 1231
146 Älta IF Gul P1516 CUPTEAM 6255-146 til 1231
147 Älta IF Svart P1516 CUPTEAM 6255-147 til 1231
148 Älvsjö AIK FF svart 1 P12 CUPTEAM 6255-148 til 1231
149 Älvsjö AIK FF svart 2 P12 CUPTEAM 6255-149 til 1231
150 Älvsjö AIK P04 Blå P13 CUPTEAM 6255-150 til 1231
166 Ängby IF F12 CUPTEAM 6255-166 til 1231
152 Ängby IF F13 CUPTEAM 6255-152 til 1231
153 Östhammar F0203 F1516 CUPTEAM 6255-153 til 1231
155 Östhammars SK P10 CUPTEAM 6255-155 til 1231
156 Östhammars SK P11 CUPTEAM 6255-156 til 1231
157 Östhammars SK P12 CUPTEAM 6255-157 til 1231
158 Östhammars SK P14 CUPTEAM 6255-158 til 1231
159 Östhammars SK P13 P13 CUPTEAM 6255-159 til 1231
160 Östhammars SK Röd F11 CUPTEAM 6255-160 til 1231
165 Östhammars SK Vit F11 CUPTEAM 6255-165 til 1231