Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F7
F8
F9

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
175 2016-10-08 09:45 F9 Grupp A Skabersjö/Anderslöv - BK Höllviken CUPGAME 5908-175 till 72456
23 2016-10-08 10:50 F9 Grupp A BK Höllviken - Borgeby FK Borgeby1 CUPGAME 5908-23 till 72456
24 2016-10-08 10:50 F9 Grupp A Brøndby ´07 - LB07 lag 2 CUPGAME 5908-24 till 72456
27 2016-10-08 11:30 F9 Grupp B Fortuna FF Röd - Klågerups Gif röd CUPGAME 5908-27 till 72456
28 2016-10-08 11:30 F9 Grupp B LB07 - Lunds FF CUPGAME 5908-28 till 72456
29 2016-10-08 11:30 F9 Grupp C FC Rosengård Rosa - Fortuna FF Svart CUPGAME 5908-29 till 72456
30 2016-10-08 11:30 F9 Grupp C Klågerups Gif vit - GIF Nike CUPGAME 5908-30 till 72456
31 2016-10-08 11:30 F9 Grupp D Husie IF - IFK Klagshamn gul CUPGAME 5908-31 till 72456
32 2016-10-08 11:30 F9 Grupp D Sölvesborgs GIF - Uppåkra IF CUPGAME 5908-32 till 72456
177 2016-10-08 12:00 F9 Grupp A Skabersjö/Anderslöv - Brøndby ´07 CUPGAME 5908-177 till 72456
35 2016-10-08 12:05 F9 Grupp E Borgeby FK Borgeby2 - FC Rosengård Vit CUPGAME 5908-35 till 72456
36 2016-10-08 12:05 F9 Grupp E FC Staffanstorp - IFK TRELLEBORG FK CUPGAME 5908-36 till 72456
47 2016-10-08 13:20 F9 Grupp A BK Höllviken - Brøndby ´07 CUPGAME 5908-47 till 72456
48 2016-10-08 13:20 F9 Grupp A LB07 lag 2 - Borgeby FK Borgeby1 CUPGAME 5908-48 till 72456
51 2016-10-08 13:55 F9 Grupp B Fortuna FF Röd - LB07 CUPGAME 5908-51 till 72456
52 2016-10-08 13:55 F9 Grupp B Lunds FF - Klågerups Gif röd CUPGAME 5908-52 till 72456
53 2016-10-08 13:55 F9 Grupp C FC Rosengård Rosa - Klågerups Gif vit CUPGAME 5908-53 till 72456
54 2016-10-08 13:55 F9 Grupp C GIF Nike - Fortuna FF Svart CUPGAME 5908-54 till 72456
55 2016-10-08 13:55 F9 Grupp D Husie IF - Sölvesborgs GIF CUPGAME 5908-55 till 72456
56 2016-10-08 13:55 F9 Grupp D Uppåkra IF - IFK Klagshamn gul CUPGAME 5908-56 till 72456
176 2016-10-08 14:15 F9 Grupp A Borgeby FK Borgeby1 - Skabersjö/Anderslöv CUPGAME 5908-176 till 72456
59 2016-10-08 14:30 F9 Grupp E Borgeby FK Borgeby2 - FC Staffanstorp CUPGAME 5908-59 till 72456
60 2016-10-08 14:30 F9 Grupp E IFK TRELLEBORG FK - FC Rosengård Vit CUPGAME 5908-60 till 72456
65 2016-10-08 15:10 F9 Grupp A LB07 lag 2 - BK Höllviken CUPGAME 5908-65 till 72456
66 2016-10-08 15:10 F9 Grupp A Borgeby FK Borgeby1 - Brøndby ´07 CUPGAME 5908-66 till 72456
67 2016-10-08 15:10 F9 Grupp B Lunds FF - Fortuna FF Röd CUPGAME 5908-67 till 72456
68 2016-10-08 15:10 F9 Grupp B Klågerups Gif röd - LB07 CUPGAME 5908-68 till 72456
71 2016-10-08 15:45 F9 Grupp C GIF Nike - FC Rosengård Rosa CUPGAME 5908-71 till 72456
72 2016-10-08 15:45 F9 Grupp C Fortuna FF Svart - Klågerups Gif vit CUPGAME 5908-72 till 72456
73 2016-10-08 15:45 F9 Grupp D Uppåkra IF - Husie IF CUPGAME 5908-73 till 72456
74 2016-10-08 15:45 F9 Grupp D IFK Klagshamn gul - Sölvesborgs GIF CUPGAME 5908-74 till 72456
76 2016-10-08 16:25 F9 Grupp E IFK TRELLEBORG FK - Borgeby FK Borgeby2 CUPGAME 5908-76 till 72456
77 2016-10-08 16:25 F9 Grupp E FC Rosengård Vit - FC Staffanstorp CUPGAME 5908-77 till 72456